ODLEWY

W naszej pracy zajmujemy się codziennie przygotowywaniem różnego rodzaju wyrobów metalowych. Należą do nich między innymi odlewy żeliwne i staliwne. Nasi kooperanci wykonują różnego rodzaju formy z żeliwa, które następnie są wykorzystywane w różnego rodzaju gałęziach przemysłu. Wykorzystujemy do tego stopy stali najwyższej jakości, charakteryzujące się między innymi wytrzymałością oraz wysokimi właściwościami plastycznymi.

Gdzie stosowane są odlewy staliwne i żeliwne?

Tego typu produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Nasi producenci tworzą odlewy staliwne i żeliwne dla takich obszarów związanych z przemysłem jak na przykład energetyka, górnictwo, budownictwo, rolnictwo i przemysł spożywczy, hutnictwo i wiele innych tego typu miejsc. Nasz asortyment sprawdza się przede wszystkim podczas pracy w bardzo trudnych warunkach. Dzięki specjalnej obróbce cieplnej żeliwa są bowiem odporne na wiele niekorzystnych czynników, zatem dzięki temu stosuje się w realizacji wymagających projektów.

Jakie odlewy z żeliwa wykonujemy dla klientów?

Jako producent wykonujemy formy żeliwne i staliwne w kilku grupach asortymentowych. Należą do nich odlewy z żeliwa przeznaczone między innymi do:

  • kruszarek szczękowych, udarowych, młotkowych i stożkowych,
  • młynów służących do przeróbki rud metali, węgla różnego rodzaju, surowców mineralnych,
  • zębów i ogniw gąsienic w ładowarkach i koparkach,
  • akcesoriów podsadzkowych w górnictwie, takich jak kolanka, trójniki czy rury,
  • ciężkich maszyn roboczych i ich elementów,
  • płyt anodowych i kokil,
  • wozów odstawczych i przenośników,
  • innych projektów, wykonywanych według dostarczonych nam specyfikacji.

Producent odlewów żeliwnych – wysoka jakość i skuteczność

W naszej branży liczy się przede wszystkim jakość i korzystna cena. Jako producent odlewów żeliwnych i staliwnych staramy się zawsze połączyć ze sobą te dwie kwestie. Wszystkie formy, jakie wykonujemy z żeliwa, cechują się dbałością o najmniejszy szczegół. W razie wątpliwości czy braku dokumentacji zawsze ustalamy, na czym najbardziej zależy klientowi, i następnie dostarczamy mu wyroby, które idealnie spełniają jego oczekiwania.

TOP